Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

kad su prave godine za udaju

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1kad su prave godine za udaju Empty kad su prave godine za udaju Fri May 08, 2009 8:52 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

sta mislite kad su prave godine za udaju..i kolko godina mora cura najmanje imat da bi bila zrela za brak i obrnuto sa kolko godina smatrate da je cura vec stara i daj joj je proso voz sto kazu..heh?

2kad su prave godine za udaju Empty Re: kad su prave godine za udaju Sat May 09, 2009 10:08 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Pa ovako zrela cura za moje misljenje za udaju je od 22 haha kao ovo ja slim se narvano Smile Ali za moje misljene sa 25god je vreme poceti stvarati svoj dom i porodicu.a za starost kod cura nemogu to odg jer za to nije kasno kad tad jer toje do sudbine i drage volje Allaha .

3kad su prave godine za udaju Empty Re: kad su prave godine za udaju Sat May 09, 2009 11:15 am

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

naravno kad je Allah dragi osudio al mislim kad je cura sebi sama sigurna da kaze sad sam spremna prije ne jer nikom nije kasno nijednoj ljubav nije kasno hehe pa makar nedaj boze se udala u 40 heheh

4kad su prave godine za udaju Empty Re: kad su prave godine za udaju Mon May 11, 2009 7:13 pm

SmOkViCa

SmOkViCa

ma nije cudo ni od 40...al mislim da je 24-25 godina taman,,,,, Rolling Eyes
[ja pre neidemm heeh

5kad su prave godine za udaju Empty Re: kad su prave godine za udaju Mon May 11, 2009 7:16 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

ma sto vise da je kuci nek prozivi kad ode u tudju kucu sta ce ondar kuca djeca i po kuci a ovako kod majke i oca mozes radit sta hos ok nemozes sve al mislim ono izadji moze se

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu