Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Dali treba poslusati roditelje?

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Dali treba poslusati roditelje? Empty Dali treba poslusati roditelje? Thu May 21, 2009 11:47 am

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Ukoliko ste zaljubljenu u neku osobu, a vasi se roditelji ne slazu. Dali bi se rastali od nje?

2Dali treba poslusati roditelje? Empty Re: Dali treba poslusati roditelje? Thu May 21, 2009 2:17 pm

WaMpI®

WaMpI®
Admin
Admin

Hmmm e to moze bit al neznam kad...
Volis je voli te i tacka..( . )

3Dali treba poslusati roditelje? Empty Re: Dali treba poslusati roditelje? Thu May 21, 2009 3:42 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Jes tako je

Al ja kazem osobu nikad nemozes dovoljno poznati

4Dali treba poslusati roditelje? Empty Re: Dali treba poslusati roditelje? Thu May 21, 2009 4:58 pm

WaMpI®

WaMpI®
Admin
Admin

Pa sestro mene jos niko na ovom svetu nezna naj naj i nezna da moze da kaze da me zna............................................ Iza svega troga postoi u meni jos jedna osoba koja samo cuti i posmatra, razmislja i pamti..............

5Dali treba poslusati roditelje? Empty Re: Dali treba poslusati roditelje? Thu May 21, 2009 5:28 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

auuh ma jate poznajem Razz .
ma roditelje treba slusati uvek pa i za to.

6Dali treba poslusati roditelje? Empty Re: Dali treba poslusati roditelje? Fri May 29, 2009 5:31 pm

SmOkViCa

SmOkViCa

ok treba roditelje za sve poslusat naravno.......ali za to..?? Rolling Eyes nesalzem se sa tobom draga,,,,,,pa nece oni da zive sa to osobom,,,na tebe e da biras koga ti srce hoce......a na roditeljima je da se slazu sa tvojom odlukom,,,,,{moje misljenje} Rolling Eyes Wink

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu