Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Od danas....

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Od danas.... Empty Od danas.... Thu May 21, 2009 11:30 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Sebi sam danas rekla, i cvrsto odlucila, nema vise zahebancije

od danas okrecem novi list...

da li vam se desava da nekad i sami kazete od danas...sam na dijeti, od danas idem na fitnes, od danas samo na sebe mislim i sl.

Od danas ja idem dalje......

totalno mijenjam svoj odnos sa ljudima...sve prema zaslugama...

2Od danas.... Empty Re: Od danas.... Sun May 24, 2009 2:48 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Povratak na prethodnu stranu

==/Jos samo ovu noc/==



Jos ovu noc i sutra mogu biti bolja.Jos ovu noc da pustim vrele suze i dalje vise necu.
Kunem se zivtom da cu biti bolja,da cu trpeti sve dok mi zivot nesvane.Kunem se da cu popustiti
i zadnju kakpku tog odvratnog pica koi si uzeo,ali nocas ne diraj me pusti me da zalim
da zalim za ovaj bedni zivto sto imam da zalim to sto nikad necu biti zadovoljna tvoim delom
Nek se ovu noc tesim da mozda ce nekad biti bolje.
Samo me pusti da placem i ne diraj me.Neka suze teku kao reka neka gori sve sto mi je zivot dao
i neka svi vide koliko sam slaba.Neka me svi mrze sto nisam kao njih.Nek vide da sam zla,da neznam za jednu lepu rec.
A zatim neka pricaju kako sam ja samo jedna od onih koi neznaju da zive.Koi neznaju da budu jake,koi placu za svakom.
Ne diraj me pustime i samo mi pozeli srecu.Budi sretan kad ja nemogu biti.
Neka mi zivot oduzme sve.I prijatelja i sve sto imam.Ne treba mi niko snacicu se sama skupicu hrabrost za dalje.
Necu nikoga da smaram svoim prokletim zivotom.Neka svi budu srecni a ja cu sa njim da se smejem a u dusi da placem.
Zasto je moralo biti ovako?Mozda sam sama kriva sto sam htela samo najbolje za moje srce.Sto sam htela da me neko voli.
Da osetim ljubav...Tako je i bilo osetila sam je ali me je bolelo,kao malu bebu.Neznam sta ljudi zele od mene.Mnogo sam puta
znala da nagjem izlaz ali sad...kao da sam u nekom lavirintu...nemogu da izagjem.
Kriva sam jeste...svi tako kazu pa evo i ja.Neka tako bude,nek svi misle da sam zenski gad.
Jos samo ovu noc....pusti me da se secam.

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Similar topics

-

» Sta vas je danas Rastuzilo?

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu