Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Crna Hronika

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Crna Hronika Empty Crna Hronika Fri May 08, 2009 9:17 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

ovako kao i gore sto pise upisite neke crne hronike neka desavanja u svijetu i kometarisite

2Crna Hronika Empty Re: Crna Hronika Fri May 08, 2009 9:20 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

ovako ja sam postavila temu da ija pocnem neki dan sam nesto dozivila sto mnogima nezelim gledala sam kako mije rodjak pogino pogledaj te ...




Jasmin Parnica od siline udara ispao iz vozila i na mjestu podlegao • Nijaz Curić u KCUS-u upućen na pretrage...

U stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja se sinoć oko 22.40 sati dogodila u ulici Safeta Zajke u sarajevskom naselju Rajlovac život je izgubio jedan mladić, dok je drugi u sarajevskom Klinilčkom centru upućen na detaljne pretrage.

Pokušao ga izbjeći

Do nesreće je došlo u trenutku kada se automobil "golf" u kojem su bili mladići sa parkinga uključivao na cestu, kojom je u tom trenutku nailazio "Centrotransov" autobus.

Nastojanja vozača autobusa da izbjegne "golf" ostala su bezuspješna i udario je u lijevu stranu vozila.

Od siline udara vozač je ispao iz "golfa" i poginuo. Kako smo uspjeli saznati na licu mjesta, riječ je o Jasminu Parnici iz naselja Sokolje. Međutim, identitet nastradalog u MUP-u nam sinoć nisu mogli potvrditi.

Na mjestu suvozača nalazio se Nijaz Curić (25). Kako nam je potvrdila portparol KCUS-a Biljana Jandrić, njemu su sinoć odmah urađeni CT glave i snimak abdomena kako bi se utvrdilo ima li povreda.

Prizor na mjestu nesreće bio je jeziv. U blizini smrskanog "golfa" čija je lijeva strana bila potpuno uništena, ležalo je unakaženo tijelo mladića. Ubrzo su na mjesto udesa stigli njegovi rođaci i prijatelji.

Obustava saobrćaja

Očevici su nam ispričali da su Jasmin i Nijaz svratili u obližnji kafić u kojem se nisu dugo zadržali. Izašli su i sjeli u automobil, a onda su se velikom brzinom spustili na ulicu.
Nakon što su čuli jak prasak, stanari obližnjih kuća istrčali su kako bi pomogli unesrećenima. Suvozača su uz veliki napor jedva uspjeli izvući iz olupine.

Za vrijeme uviđaja koji su obavili policija i kantonalni tužilac, saobraćaj je ulicom Safeta Zajke bio potpuno obustavljen.


Dnevni avaz, 6.4.2009



Crna Hronika Rajlovackacestaudes

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu