Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

kratki minici!!!!

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1kratki minici!!!! Empty kratki minici!!!! Sun May 17, 2009 1:33 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

dali vam se svidja ili volite kada vam cura obuce kratak minic!ili volite samo kod drugih cura da to viditee??

2kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Sun May 17, 2009 2:19 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

Nevolim da mi cura oblaci minic ni po koju cenu,a volim da gledam druge cure u minicima,mada je to logicno zar ne...Evo da cujemo sta misle na to ostali muskarci,siguran sam da misle kao i ja...

3kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Wed May 20, 2009 8:00 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

auuu kolega sto to tako nije fer tako vala ne ne .

4kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Wed May 20, 2009 11:30 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

Heheheh

A zasto koleginice mislis da nisam u pravu... Shocked Shocked Shocked Very Happy Very Happy

5kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Thu May 21, 2009 9:55 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

eh zasto pa nije lepo svojoj curi da nedas da oblaci minic a druge volis da gledas ehh muskarci stase vi hmm mada nije lepo braniti curi da oblaci ono sta voli i ono sto joj stoi lepo pa bio to minic ili sta znam sta.

6kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Thu May 21, 2009 2:28 pm

WaMpI®

WaMpI®
Admin
Admin

Dali mi se svidja............
Da mi se svidja svidja mi se kada cura nosi minic ali ne neki minic da je preterano kratak jer to bas i ne volim mnogo.....
Dolega ( Hacker ) Ako gledas moras i da imas a da bi gledao mislim da bi trebalo da pustis curi da se nosi kako ona zeli a ne ja ili ti kako zelimo jer i to su ljucka bica...
I njima je vruce u farmaricama, trenerkama ili sorcevima.
Sve je to jedno te isto.....

7kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Thu May 21, 2009 7:29 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Nenosim minjake jes da su dosla neka luda vremena al imam neki respekt prema nasim starim narodom a i pred roditeljima da nebi nikad u minjaku izasla pred njima jer tako su me moji naucili da postujem neko svoje al mislim suknja do koljena isto ekstra izgleda

8kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Fri May 22, 2009 7:58 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

Lady_Sa (citat):Nenosim minjake jes da su dosla neka luda vremena al imam neki respekt prema nasim starim narodom a i pred roditeljima da nebi nikad u minjaku izasla pred njima jer tako su me moji naucili da postujem neko svoje al mislim suknja do koljena isto ekstra izgleda


Bas tako Lady Upravo sam to i hteo da kazem,ja znam Kolega da im je vruce u pantalonama itd.i nama je ali mi nemozemo da nosimo minjake,a sto kazes "DA BI GLEDAO MORAS I DA IMAS"ne slazem se sa tobom,nikada ljudi za tvoju curu nece da kazu ono isto sto ce rec za one koje vide polu gole,mnogi kazu da im nije uopste bitno sta ljudi govore,ali zapravo nije tako.Nikom ne odgovara kada cuje nesto ruzno o sebi,naravno ako ti je cura samo za provod onda to i nije toliko vazno,danas si sa njom sutra nisi,ali kada su namere ozbiljne onda se treba paziti ljudskih kleveta.Posto cure vole da noce suknjice sto je i uobicajeno mislim da je do kolena bas sromna a malo se razlikuje od minjaka.
Nebih zeleo da me svatite pogresno narocito cure,ovo je samo moje misljenje a ja nisam taj koji bih mogao da odredjuje sta ce koja oblaciti...

9kratki minici!!!! Empty Re: kratki minici!!!! Fri May 22, 2009 8:16 pm

WaMpI®

WaMpI®
Admin
Admin

Brate volim Administrativno cura da se oblaci.
To je sve sto ti mogu rec nista vise.

Nisam ti do kraja citao text jer nisam ni sam sebi po volji i ne volim da citam mnogo kad sam u takvom osecaju.

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu