Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

visina vazna kod zenskih??

4 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1visina vazna kod zenskih?? Empty visina vazna kod zenskih?? Sun May 17, 2009 1:35 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

lol...vazna jest!najbolje je kad je 10-15 centimetara manja od tebe!Dakle zavisi i koliki si ti!Ali - kako otrcana izreka kaze - bitno je samo da se volite!

2visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Sun May 17, 2009 2:26 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

Naravno da je bitno da se volimo,ali i visina je takodje podjednako vazna bar po meni.
Evo npr.moja visina je 185cm.pa zamislite sada da imam pored sebe curu koja sa stiklama ima svega 155cm.mislim stvarno,takve cure se nazivaju DOKOLENICARKE ali ok,niko nemoze da odredjuje sebi visinu,jer postoje stvari kojima covek jednostavno nije u stanju da rukovodi i nemoguce je kontrolisati a ovo je jedna od njih...
Tako da ipak mislim da treba unapred gledati koga ces imati pored sebe...

3visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Wed May 20, 2009 7:57 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

ufff kakvo pitanje ma sto kazu dukat je mali ali vrijedan ma i jasam sama mala bogami 168cm haha mada nije lepo imati partnera puno veceg od sebe jer nikav par Very Happy

4visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Wed May 20, 2009 11:27 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

Ocigledno je da se Minaa slaze sa mnom.Pa naravno,mislim da sam bijo u pravu...

5visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Wed May 20, 2009 11:59 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

ma mino haj ti si super ja sam 175 previsoka ama bas ono prevelika Sad

6visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Thu May 21, 2009 9:50 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

hheh naravno kolega slazem se vala ja moram uvek stikle da nosim dabi bila veca.

7visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Thu May 21, 2009 2:23 pm

WaMpI®

WaMpI®
Admin
Admin

Razlika u tome je za mene nebitna bitno je da se slazemo a dal je ona veca il manja od mene sve je jedno samo da se slazemo dobro nista vise nije bitno...

A i za to imamo resenje Wink


visina vazna kod zenskih?? 002m051txgv

8visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Thu May 21, 2009 5:38 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

hmm ako mislis ti heheh vidi slike upss

9visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Thu May 21, 2009 7:21 pm

Hacker

Hacker
Admin
Admin

To sto svako ima svoje misljenje i sto ljudi naravno razmisljaju drugacije,meni uopste ne skrece paznju.Svako ima pravo na to,retkost je ili se uopste ne desava da vecina ljudi ubarabare svoje stavove i misljenja.Jedni se slazu sa tim,drugi ne dok oni treci uopste ne obracaju paznju na to,nekomo je visina partnerke ili partnera jako bitna a nekome ne zato se ljudi razlikuju...

10visina vazna kod zenskih?? Empty Re: visina vazna kod zenskih?? Thu May 21, 2009 7:28 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Mislim da izgleda kad je momak veci od djevojke naravno a i ne da je bas puno veci kad pogledam curu 160 cm a momak 2 metra mislim to je ba previse

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu