Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

momak da zabrani DJEVOJCI NEST

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1momak da zabrani DJEVOJCI NEST Empty momak da zabrani DJEVOJCI NEST Fri May 01, 2009 10:58 am

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

CAO RAJO ev rekoh i ja da napisem neku temu
da vas cujem sta mislite o momcim koji djevojkama zabranjuju da nose odredjene stvari,da izlazi sa jaranicama i tako dalje
da cujem vase MISLJENJE

2momak da zabrani DJEVOJCI NEST Empty Re: momak da zabrani DJEVOJCI NEST Sat May 09, 2009 10:12 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Hmmmm lepo pitanje Wink Pa za moje misljenje toje glupo tako nesto dati zabrani ako mu smeta slobodno neka nastavi svoj zivot tako cu i ja.

3momak da zabrani DJEVOJCI NEST Empty Re: momak da zabrani DJEVOJCI NEST Sat May 09, 2009 11:12 am

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

mislim nema sta da momak zabranjiva curi a ako zabranjiva ondar mislim da nema momak u curu povjernje il cura kad brani mommku nema ona povjernje u njeg

4momak da zabrani DJEVOJCI NEST Empty Re: momak da zabrani DJEVOJCI NEST Mon May 11, 2009 7:27 pm

SmOkViCa

SmOkViCa

too kod mene nece upalit nijednom,,ima ko vodi racuna gde idem,i sta radimmm,sta cu obuc itdd,,preterano bi bilo i njemu da objasnjavammmm

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu