Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

moja ljubav je sad u braku

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1moja ljubav je sad u braku Empty moja ljubav je sad u braku Fri May 15, 2009 10:51 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

vec kao i gore sto pise dal imate bivsu ljubav koaj je u braku sad ?

kako se ponasate kad ga vidite ?

2moja ljubav je sad u braku Empty Re: moja ljubav je sad u braku Sat May 16, 2009 9:57 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Pe ne jos ne nema bifseg koi je u braku e veruj nebi znala kako bise ponasala kada biga srrela ali znam dai mi bilo jako tesko .

3moja ljubav je sad u braku Empty Re: moja ljubav je sad u braku Sat May 16, 2009 1:20 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

mislim ja imam slucaj takav moja prva ljubav moj prvi momak je bio od mene 5 godina stari i stjeo se zenit a ja sam tad skola bila jos djete kako se kaze i radi neki komplikacija i puno su se nase famelije mjesali rastali smo se mada smo se voljeli nenormalno i izgubili smo kontakt i ja ondar se on opet javio meni naso bio curu bio pred zenidbu vidjela sam na njemu da je stjeo da se pomirimo al neznam nakon toliko sam mislila nejavlja se i ondar tek i sad je ozenjen vidim ga kad odem kuci dole ima cerku dao joj je moje ime mislim ja moram nekad kad vidim njeg suzu da sakrijem jel mi je tesko nenormalno

4moja ljubav je sad u braku Empty Re: moja ljubav je sad u braku Sat May 16, 2009 2:19 pm

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Meni je jako zao za ovo veruj mi ali zivot ide dalje i nemoj patiti.

5moja ljubav je sad u braku Empty Re: moja ljubav je sad u braku Sun May 17, 2009 1:40 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

tako mi sve sudzeno bilo jes da mije zao i srce me zaboli i stane kad vidim njeg il cerku malu al to je tako Sad

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu