Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Jedan savjet za sviju !!!!

2 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Jedan savjet za sviju !!!! Empty Jedan savjet za sviju !!!! Sun May 17, 2009 1:22 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

,..Ljubav cesto zna da boli..ali najbolnija je tad kad volis,a taj neko neuzvraca ti ni mrvu od toga...Tesko je...Voljela sam vise od zivota..a sta sam dobila..samo suze i prejaku bol...Procice sve to znam,i svjesna sam toga..Ponekad se upitam sta sam ja toliko Bogu zgrijesila pa me na taj nacin kaznio,razmislim duboko i nemam nazalost nikakav odgovor..Sve nekada prodje..zivot ide dalje uvijek se moramo pomiriti s tim sta imamo ma koliko to bilo.....Ali najgora je istina sto sve prodje ali sjecanja ostaju dok smo zivi,tragovi su tu vjecno i oni ne venu......Jedna Merlinova pjesma kaze:"Sve je laz samo pusta laz,sve je laz osim smrti..." tako i jeste nazalost...i mali savjet:Volite ali skriveno)

2Jedan savjet za sviju !!!! Empty Re: Jedan savjet za sviju !!!! Mon May 18, 2009 11:41 am

Barbika_Minaa

Barbika_Minaa
Verni Forumas
Verni Forumas

Stvarno je ovo nesto super ma draga moja slabo iskrenih ima sada da vole iste smo srece mi dve .

3Jedan savjet za sviju !!!! Empty Re: Jedan savjet za sviju !!!! Mon May 18, 2009 1:24 pm

Lady_Sa

Lady_Sa
Urednik
Urednik

Pa valjda draga i mi imamo mali srece...ali sto rekla moja majka ceri samo sabur ceri sve ce dodzi na svoje mjesto Wink

Pozz od laddy volim vas puno

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu